Medarbetare

Rektor

Morgan Bygdell
Telnr: 073-3730250
E-post: rektor@ostgy.se

 



AnnaAnna Edlund
Lärare Samhällskunskap, Engelska

E-post: anna.edlund@ostgy.se

 

 

henrik-KopiaHenrik Nenzén
Lärare Historia, Religon

E-post: henrik.nenzen@ostgy.se

 

 

spacerEmma Aggelid
Lärare Svenska, Psykologi

E-post: emma.aggelid@ostgy.se

 

 

spacerÖyvind Johansen
Lärare Ekonomi

E-post: oyvind.johansen@ostgy.se

 

 

 




christian_itChristian Olsson
Lärare PT, Handledare Sportsgym

E-post: it@ostgy.se

 

 

thomasnThomas Näsholm
Lärare Sportsgym

Kontakt

 

 

Anna-Sara Carlsson
Lärare Barn och fritid, Idrott

E-post: anna-sara.carlsson@ostgy.se

 

 

spacerJenny Bevé
Lärare Naturkunskap, Biologi

E-post: jenny.beve@ostgy.se

 

spacerLena van den Brink
Lärare Matematik, Kemi, Fysik

E-post: lena.brink@ostgy.se

 

 

spacerTord Junehog
Lärare Matematik

E-post: tord.junehag@ostgy.se

 

 

spacerUlf Hedin
Lärare Matematik

E-post: ulf.hedin@ostgy.se

 

 

spacerRita Martinsson
Lärare Bild

E-post: rita.martinsson@ostgy.se

 

 




5722677_1 (Kopia)Dennis Nyh
Lärare Tyska

E-post: dennis.nyh@ostgy.se

 

 

Pernilla Cederlund
Lärare Franska

E-post: pernilla.cederlund@ostgy.se

 

 

spacerViktoria Lindblad
Lärare Spanska, Svenska

E-post: viktoria.lindblad@ostgy.se

 

 

 

 





 

Studie och yrkesvägledare

Rickard Hallström

E-post: syv@ostgy.se
076-7833205
 

 

 




Elevhälsa

spacerCecilia Ringfelter
Specialpedagog

E-post: Cecilia.ringfelter@ostgy.se
076-7833206
 

 

spacerHelen Hildebrant
Skolkurator
079-3047082
E-post: kurator@ostgy.se

 

spacerCecilia Woxlägd
Skolsköterska
079-3049733
E-post: skolskoterska@ostgy.se

 

 

 

 




Administration

helen_eHelen Edlund
Expedition
079-3102380
E-post: expedition@ostgy.se