Medarbetare

Rektor

Morgan Bygdell
Telnr: 073-3730250
E-post: rektor@ostgy.se





Arbetslag SA/HU/EK

AnnaAnna Edlund
Lärare Samhällskunskap, Engelska

E-post: anna.edlund@ostgy.se

 

 

henrik-KopiaHenrik Nenzén
Lärare Historia, Religon

E-post: henrik.nenzen@ostgy.se

 

 

tommyTommy Persson
Lärare Psykologi

E-post: tommy.persson@ostgy.se

 

 

Rickard Hallström
Lärare Ekonomi

E-post: rickard.hallstrom@ostgy.se

 

 


 



Arbetslag PT/BF/NA

christian_itChristian Olsson
Lärare PT, Handledare Sportsgym

E-post: it@ostgy.se

 

 

thomasnThomas Näsholm
Lärare Sportsgym

Kontakt

 

 

Anna-Sara Carlsson
Lärare Barn och fritid, Idrott

E-post: anna-sara.carlsson@ostgy.se

 

 

spacerJenny Bevé
Lärare Naturkunskap, Biologi

E-post: jenny.beve@ostgy.se

 

 

Kerstin Sunnerheim
Lärare Kemi

E-post: kerstin.sunnerheim@ostgy.se

 

 


 

 



Arbetslag Språk

5722677_1 (Kopia)Dennis Nyh
Lärare Tyska

E-post: dennis.nyh@ostgy.se

 

 

Pernilla Cederlund
Lärare Franska

E-post: pernilla.cederlund@ostgy.se

 

 

 

 


 


Studie och yrkesvägledare

Rickard Hallström

E-post: syv@ostgy.se

 

 


 



Elevhälsa

spacerCecilia Ringfelter
Specialpedagog

E-post: Cecilia.ringfelter@ostgy.se

 

 

 

spacerHelen Hildebrant
Skolkurator
E-post: kurator@ostgy.se

 

spacerLinda Sånglöf
Skolsköterska
E-post: skolskoterska@ostgy.se

 

 


 



Administration

helen_eHelen Edlund
Expedition
063-134700
E-post: expedition@ostgy.se